Serwisant

Poszukujemy osoby na stanowisko serwisanta sprzętu.

 Zakres obowiązków

  • Kompletowanie, montowanie, konfiguracja i uruchamianie stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych.
  • Prowadzenie bieżącego serwisu sprzętu i oprogramowania na stacjach roboczych.
  • Zaspokajanie bieżących potrzeb w zakresie materiałów eksploatacyjnych do sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych.
  • Instalowanie i konfiguracja oprogramowania użytkowego na stacjach roboczych.
  • Udzielanie pracownikom porad i konsultacji z zakresu obsługi sprzętu i oprogramowania.
  • Prowadzenie ewidencji sprzętu i oprogramowania w firmie
  • Archiwizowanie zasobów stacji roboczych (dyski, poczta).
  • Współudział przy wdrażaniu nowych technologii i systemów informatycznych.
  • Współudział przy tworzeniu i nadzorze prawidłowego funkcjonowania systemu, tworzenie nowych użytkowników, szkolenie użytkowników.
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn produkcyjnych od strony oprogramowania sieci wewnątrz zakładowej.
  • Informowanie w formie elektronicznej i ustnej o wszystkich zmianach  oraz zagrożeniach które mają wpływ na zmiany w systemie teleinformatycznym.
  • Tworzenie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sieci i systemów teleinformatycznych.
  • Zapewnienie prawidłowego działania telefonów komórkowych i stacjonarnych

 Wymagania

  • Prawo jazdy kat B.
  • Dobra znajomość obsługi komputera.
  • Podstawy sieci komputerowej.

 Oferujemy

  • Samochód firmowy.
  • Telefon laptop.
  • Szkolenia.
  • Pracę w rozwijającym się zespole.
  • Dostęp do nowych technologi.

Do góry